Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności ?

Odmanganianie i odżelazianie wody

Za pomocą urządzeń zwanych odżelaziaczami łatwo jest zredukować stężenie żelaza w wodzie. Oferujemy wydajny sprzęt, przez który można przepuścić nawet kilka tysięcy litrów na godzinę. Odżelazianie wody przy użyciu urządzeń wyposażonych w nowoczesne głowice sterujące jest łatwe i szybkie – za pomocą wyświetlacza z przyciskami można w prosty sposób zaprogramować działanie odżelaziacza. Warto wspomnieć o tym, że oprócz samego sprzętu oferujemy także nadmanganian (VII) potasu, który utlenia żelazo i mangan na drugim stopniu utlenienia, dzięki czemu powstają nierozpuszczone, łatwousuwalne związki.

Wysokiej jakości odżelaziacze wody

Odżelaziacze odpowiadają za uzdatnianie wody. Są to zbiorniki przepływowe wykonane z materiałów odpornych na korozję. Do czego może prowadzić nadmiar żelaza w wodzie? Po pierwsze: woda ma wtedy nieprzyjemny smak, jest mętna. Dodatkowo sprzyja ona powstawaniu próchnicy, przebarwień czy też podrażnień skóry. Niestety, ale uprane ubrania szybko żółkną i powstają na nich nieestetyczne plamy. To tylko kilka z przykładów jej negatywnego oddziaływania, dlatego też tak ważne jest odżelazianie wody za pomocą wysokiej jakości urządzeń temu dedykowanych. Znajdą je Państwo w poniższej ofercie!

10 produkt(ów)

na stronę
Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

na stronę
Ustaw kierunek malejący