Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności ?

Domowa stacja uzdatniania wody

Proponujemy Państwu nowoczesne stacje uzdatniania wody, których konstrukcja pozbawiona jest metalowych części, dzięki czemu nie ma ryzyka korozji. W naszej ofercie znaleźć można duże stacje ze zbiornikami o pojemności nawet kilkuset litrów. Ich zaletą jest między innymi wzmocnienie włóknem szklanym czy wysoka skuteczność w oczyszczaniu wody z żelaza, manganu, amoniaku i związków organicznych. Mniejsze urządzenia przydadzą się na przykład w Państwa gospodarstwie. Wydajna domowa stacja uzdatniania wody równocześnie ją filtruje oraz zmiękcza – wymiary takich modeli pozwalają na instalację pod podgrzewaczem wody lub kotłem grzewczym.

Prosta w instalacji domowa stacja uzdatniania wody

Domowa stacja uzdatniania wody stanowi kompleksowe rozwiązanie do Państwa domu. Jest ona w stanie zapewnić zdrową, czystą oraz pozbawioną nieprzyjemnych zapachów wodę. Ponadto, dzięki jej zastosowaniu, w niepamięć może odejść osad kamienny – regularnie pojawiający się na domowych urządzeniach czy też naczyniach. Proponowane przez nas stacje mają wiele zalet, takich jak np.: łatwość w instalacji, wydajność energetyczna oraz praca na stałym ciśnieniu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą i dokonania wyboru odpowiedniego do swojego domu systemu filtracji.

Produktów od 1 do 18 z 57

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 18 z 57

na stronę
Ustaw kierunek malejący