Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności ?

29-08-2019 - Ogłoszenia/Przetarg
Zapraszamy do złożenia oferty na przeprowadzenie usługi badawczej w zakresie określenia niezbędnych rozwiązań technicznych dla kontenerowej stacji uzdatniania wody podziemnej, infiltracyjnej i powierzchniowej.

Domowa stacja uzdatniania wody - uzdatnianie wody, złoża filtracyjne - Aqua-Soft

Domowa stacja uzdatniania wody

Proponujemy Państwu nowoczesne stacje uzdatniania wody, których konstrukcja pozbawiona jest metalowych części, dzięki czemu nie ma ryzyka korozji. W naszej ofercie znaleźć można duże stacje ze zbiornikami o pojemności nawet kilkuset litrów. Ich zaletą jest między innymi wzmocnienie włóknem szklanym czy wysoka skuteczność w oczyszczaniu wody z żelaza, manganu, amoniaku i związków organicznych. Mniejsze urządzenia przydadzą się na przykład w Państwa gospodarstwie. Wydajna domowa stacja uzdatniania wody równocześnie ją filtruje oraz zmiękcza – wymiary takich modeli pozwalają na instalację pod podgrzewaczem wody lub kotłem grzewczym.

Produktów od 1 do 18 z 68

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 18 z 68

na stronę
Ustaw kierunek malejący