Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności ?

Filtry do wody

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysoce wydajne filtry do wody – od najprostszych modeli przeznaczonych do pralki lub zmywarki aż po pięciostopniowe systemy podzlewozmywakowe. Najbardziej zaawansowane z nich zawierają zarówno bakteriostatyczne nanocząsteczki srebra, jak i wkłady alkalizujące, jonizujące, zmiękczające i klarujące wodę. Wśród wielu naszych propozycji warto wymienić kompletne filtry prysznicowe oraz kule kąpielowe, które pozwalają szybko usunąć chlor szkodliwy dla skóry i oczu.

Wysokiej jakości filtry do wody

Znajdujące się w naszym asortymencie systemy filtrujące mają na celu poprawę jakości zimnej wody poprzez zmniejszenie jej twardości. Ponadto efektywnie wpływają na działanie środków piorących lub też czyszczących, a zastosowane w pralce, lodówce czy też zmywarce przeciwdziałają osadzaniu się na tych urządzeniach kamienia. Proponowane przez nas filtry do wody są bezpieczne, skuteczne, a także mają niezwykle atrakcyjną cenę.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą!

12 produkt(ów)

na stronę
Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)

na stronę
Ustaw kierunek malejący