Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności ?

Zmiękczacze i zmiękczanie wody

Innowacyjne zmiękczacze wody pozwalają szybko obniżyć zawartość kationów wapnia i magnezu oraz wzbogacić roztwór w jony sodu. Oferujemy filtry jonowymienne przeznaczone zarówno do wody zimnej, jak i gorącej – o temperaturze nawet 65℃. Niewielki zmiękczacz sprawdzi się w przypadku biur lub domów wielorodzinnych podłączonych do instalacji z twardą wodą. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także duże stacje o pojemności kilkuset litrów. Zmiękczanie wody pozwala zredukować koszty ogrzewania, gdyż wysokie stężenie jonów Mg2+ i Ca2+ zwiększa prawdopodobieństwo pojawienia się kamienia w instalacji grzewczej. Oprócz tego nasze urządzenia to sposób na oszczędzenie na środkach piorących, ponieważ mycie w miękkiej wodzie nie wymaga stosowania dużych ilości detergentów.

Profesjonalne zmiękczacze wody

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości zmiękczacze wody, które cechują się niesamowitą wydajnością oraz skutecznością. Proponujemy urządzenia klasy premium, ale w niezwykle atrakcyjnych cenach. Stawiamy przede wszystkim na jakość, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających z Państwa. Zmiękczanie wody niesie ze sobą wiele korzyści, takich jak: wysoka ochrona urządzeń AGD przed zniszczeniem oraz osadem z kamienia czy też brak zacieków na wyjmowanych ze zmywarki naczyniach.

Miękka woda w domu to postawienie na oszczędność i komfort! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą!

Produktów od 1 do 1 z 41

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 1 z 41

na stronę
Ustaw kierunek malejący