Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności ?

29-08-2019 - Ogłoszenia/Przetarg
Zapraszamy do złożenia oferty na przeprowadzenie usługi badawczej w zakresie określenia niezbędnych rozwiązań technicznych dla kontenerowej stacji uzdatniania wody podziemnej, infiltracyjnej i powierzchniowej.

Zmiękczanie i zmiękczacze wody - uzdatnianie wody, złoża filtracyjne - Aqua-Soft

Zmiękczacze i zmiękczanie wody

Innowacyjne zmiękczacze wody pozwalają szybko obniżyć zawartość kationów wapnia i magnezu oraz wzbogacić roztwór w jony sodu. Oferujemy filtry jonowymienne przeznaczone zarówno do wody zimnej, jak i gorącej – o temperaturze nawet 65℃. Niewielki zmiękczacz sprawdzi się w przypadku biur lub domów wielorodzinnych podłączonych do instalacji z twardą wodą. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także duże stacje o pojemności kilkuset litrów. Zmiękczanie wody pozwala zredukować koszty ogrzewania, gdyż wysokie stężenie jonów Mg2+ i Ca2+ zwiększa prawdopodobieństwo pojawienia się kamienia w instalacji grzewczej. Oprócz tego nasze urządzenia to sposób na oszczędzenie na środkach piorących, ponieważ mycie w miękkiej wodzie nie wymaga stosowania dużych ilości detergentów.

Produktów od 1 do 18 z 52

na stronę
Ustaw kierunek malejący

 • special
  AQUA BLUE 10

  AQUA BLUE 10

  Normalna cena: 1 968 zł

  Cena Promocyjna Bez podatku 1 360 zł Z podatkiem 1 673 zł

 • special
  AQUA BLUE 20 PREMIUM

  AQUA BLUE 20 PREMIUM

  Bez podatku 2 100 zł Z podatkiem 2 583 zł
 • special
  AQUA BLUE 25

  AQUA BLUE 25

  Normalna cena: 2 091 zł

  Cena Promocyjna Bez podatku 1 445 zł Z podatkiem 1 777 zł

Produktów od 1 do 18 z 52

na stronę
Ustaw kierunek malejący