Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności ?

29-08-2019 - Ogłoszenia/Przetarg
Zapraszamy do złożenia oferty na przeprowadzenie usługi badawczej w zakresie określenia niezbędnych rozwiązań technicznych dla kontenerowej stacji uzdatniania wody podziemnej, infiltracyjnej i powierzchniowej.

Odwrócona osmoza - uzdatnianie wody, złoża filtracyjne - Aqua-Soft

Odwrócona osmoza

Oferujemy filtry wykorzystujące zjawisko odwróconej osmozy, która prowadzi do zwiększenia różnicy stężeń pomiędzy dwoma roztworami, co umożliwia pozbycie się z wody między innymi chloru, metali ciężkich oraz związków organicznych. Wśród naszych najlepszych propozycji warto wymienić cztero- i sześciostopniowe filtry z lampą UV – promieniowanie ultrafioletowe sterylizuje wodę pitną, niszcząc komórki szkodliwych mikroorganizmów. Odwrócona osmoza jest wykorzystywana również w najbardziej zaawansowanych zestawach urządzeń przemysłowych. Takie komplety zawierają zarówno zawory, czujniki, membrany, pompy oraz filtry, jak i ciśnieniomierze – wiele z tych części możecie Państwo kupić u nas także osobno.

Produktów od 1 do 18 z 36

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 18 z 36

na stronę
Ustaw kierunek malejący