Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności ?

Odwrócona osmoza

Oferujemy filtry wykorzystujące zjawisko odwróconej osmozy, która prowadzi do zwiększenia różnicy stężeń pomiędzy dwoma roztworami, co umożliwia pozbycie się z wody między innymi chloru, metali ciężkich oraz związków organicznych. Wśród naszych najlepszych propozycji warto wymienić cztero- i sześciostopniowe filtry z lampą UV – promieniowanie ultrafioletowe sterylizuje wodę pitną, niszcząc komórki szkodliwych mikroorganizmów. Odwrócona osmoza jest wykorzystywana również w najbardziej zaawansowanych zestawach urządzeń przemysłowych. Takie komplety zawierają zarówno zawory, czujniki, membrany, pompy oraz filtry, jak i ciśnieniomierze – wiele z tych części możecie Państwo kupić u nas także osobno.

Odwrócona osmoza – skuteczny rodzaj filtr

Odwrócona osmoza to filtr uznawany za jeden z najlepszych systemów oczyszczania wody. Przyczyną jego wysokiej skuteczności jest membrana osmotyczna – cienki materiał o małej porowatości. Warto podkreślić, że filtr ten chroni przed szkodliwymi związkami chemicznymi, a nawet bakteriami oraz wirusami. Ten rodzaj systemu oczyszczającego jest również wykorzystywany w wielu procesach technologicznych, w których to wymagana jest wysoce jakościowa oraz czysta woda. Jeżeli zastanawiają się Państwo nad tym nowoczesnym rozwiązaniem, to serdecznie je polecamy!

Produktów od 1 do 18 z 30

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 18 z 30

na stronę
Ustaw kierunek malejący