Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności ?

Wykładzina basenowa Elbe blueline, typ SBG 150, Adriatycki błękit

Dostępność: W magazynie

Bez podatku 5 723 zł Z podatkiem 7 039 zł

Numer artykułu: 7006577  • Kolor: Adriatycki błękit

  • Szerokość: 1,65 m

  • Długość 25 m Grubość 1.5 mm

  • Cena katalogowa za rolkę 5535,00zł


Wykładzina basenowa Elbe blueline, typ SBG 150, Adriatycki błękit

More Views

Folie SBG są wykorzystywane głównie jako wysokiej jakości, wzmocnienie wykładziny do basenów publicznych, basenów rekreacyjnych, basenów hotelowych i ekskluzywnych basenów prywatnych.

Nasze folie basenowe są idealnym produktem do wyłożenia nowo wybudowanych lub przebudowywania basenów krytych i basenów zewnętrznych, bez względu na ich kształt i rozmiar.

Folia posiada wyjątkową odporność na rozciąganie i jest bardzo twarda, co gwarantuje jej najwyższą jakość przez wiele lat zabaw podczas kąpieli.

Materiał ten jest całkowicie wodoszczelny i charakteryzuje się właściwościami antybakteryjnymi, a swój długi okres użytkowania zawdzięcza wzmocnieniu z włókna.

Nasze wykładziny basenowe są certyfikowane zgodnie z wysokimi wymaganiami niemieckiego organu ds. ochrony zdrowia i przestrzegania wszystkich dyrektyw chemicznych i fizycznych.

Folie SBG 150 mogą byś instalowane w przebudowanych basenach na prawie każdym podłożu, takim jak kafelki, beton, metal, drewno i tworzywa sztuczne.

Folie te są zgrzewane w warstwie ochronnej i rozdzielającej, która jest wykonana z włókna, tworząc jednorodną i wodoszczelną w stu procentach powierzchnię.

ProducentAqua-Soft