Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności ?

29-08-2019 - Ogłoszenia/Przetarg
Zapraszamy do złożenia oferty na przeprowadzenie usługi badawczej w zakresie określenia niezbędnych rozwiązań technicznych dla kontenerowej stacji uzdatniania wody podziemnej, infiltracyjnej i powierzchniowej.

Wykładzina basenowa Elbe blueline, typ SBG 150, Adriatycki błękit - uzdatnianie wody, złoża filtracyjne - Aqua-Soft

Wykładzina basenowa Elbe blueline, typ SBG 150, Adriatycki błękit

Dostępność: W magazynie

Bez podatku 8 000 zł Z podatkiem 9 840 zł

Numer artykułu: 7006578  • Kolor: Adriatycki błękit

  • Szerokość: 2,0m

  • Długość 25 m

  • Grubość 1,5 mm

  • Cena katalogowa za rolkę: 9840,00zł


Wykładzina basenowa Elbe blueline, typ SBG 150, Adriatycki błękit

More Views

Folie SBG są wykorzystywane głównie jako wysokiej jakości, wzmocnienie wykładziny do basenów publicznych, basenów rekreacyjnych, basenów hotelowych i ekskluzywnych basenów prywatnych.

Nasze folie basenowe są idealnym produktem do wyłożenia nowo wybudowanych lub przebudowywania basenów krytych i basenów zewnętrznych, bez względu na ich kształt i rozmiar.

Folia posiada wyjątkową odporność na rozciąganie i jest bardzo twarda, co gwarantuje jej najwyższą jakość przez wiele lat zabaw podczas kąpieli.

Materiał ten jest całkowicie wodoszczelny i charakteryzuje się właściwościami antybakteryjnymi, a swój długi okres użytkowania zawdzięcza wzmocnieniu z włókna.

Nasze wykładziny basenowe są certyfikowane zgodnie z wysokimi wymaganiami niemieckiego organu ds. ochrony zdrowia i przestrzegają wszystkich dyrektyw chemicznych i fizycznych.

Folie SBG 150 mogą byś instalowane w przebudowanych basenach na prawie każdym podłożu, takim jak kafelki, beton, metal, drewno i tworzywa sztuczne.

Folie te są zgrzewane w warstwie ochronnej i rozdzielającej, która jest wykonana z włókna, tworząc jednorodną i wodoszczelną w stu procentach powierzchnię.

ProducentAqua-Soft