Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności ?

29-08-2019 - Ogłoszenia/Przetarg
Zapraszamy do złożenia oferty na przeprowadzenie usługi badawczej w zakresie określenia niezbędnych rozwiązań technicznych dla kontenerowej stacji uzdatniania wody podziemnej, infiltracyjnej i powierzchniowej.

Wykładzina basenowa Elbe blueline, typ SBG 150

Dostępność: W magazynie

Bez podatku 5 300 zł Z podatkiem 6 519 zł

Numer artykułu: 7006582


Wykładzina basenowa Elbe blueline, typ SBG 150  • Kolor: beżowy

  • Szerokość: 2.0 m

  • Długość: 25 m

  • Grubość: 1.5 mm


Wykładzina basenowa Elbe blueline, typ SBG 150

More Views

Folie SBG są wykorzystywane głównie jako wysokiej jakości, wzmocnione wykładziny do basenów publicznych, basenów rekreacyjnych, basenów hotelowych i ekskluzywnych basenów prywatnych. Nasze folie basenowe są idealnym produktem do wyłożenia nowo wybudowanych lub przebudowanych basenów krytych i basenów zewnętrznych, bez względu na ich kształt i rozmiar.

Folia posiada wyjątkową odporność na rozciąganie i jest bardzo twarda, co gwarantuje jej najwyższą jakość przez wiele lat zabaw podczas kąpieli. Materiał ten jest całkowicie wodoszczelny i charakteryzuje się właściwościami antybakteryjnymi, a swój długi okres użytkowania zawdzięcza wzmocnieniu z włókien.

Nasze wykładziny basenowe są certyfikowane zgodnie z wysokimi wymaganiami niemieckiego organu ds. ochrony zdrowia i przestrzegania wszystkich dyrektyw chemicznych i fizycznych.

Folie SBG 150 mogą być instalowane w przebudowanych basenach na prawie każdym podłożu, takim jak kafelki, beton, metal, drewno i tworzywa sztuczne.

Folie te są zgrzewane na warstwie ochronnej i rozdzielającej, która jest wykonana z włókniny, tworząc jednorodną i wodoszczelną w stu procentach powierzchnię.

ProducentAqua-Soft