Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności ?

Wkład z mieszanki aktywowanego węgla z łupin orzechów kokosowych oraz węgla bitumicznego do 10" korpusów Big Blue - Aquafilter

Dostępność: W magazynie

Bez podatku 44,40 zł Z podatkiem 54,61 zł

Temperatura pracy: 2°C - 55°C


Żywotność: 3 - 6 miesięcy (w zależności od jakości wody).


Wkład z mieszanki aktywowanego węgla z łupin orzechów kokosowych oraz węgla bitumicznego do 10" korpusów Big Blue - Aquafilter

More Views

Wkład z mieszanki 75% aktywowanego węgla z łupin orzechów kokosowych oraz 25% węgla bitumicznego do 10" Big Blue korpusów - 9 7/8'' x 4 1/2''

Wkłady wypełnione mieszaniną węgli aktywnych (węgiel bitumiczny oraz węgiel z łupin orzechów kokosowych) certyfikowanych przez NSF.

Skutecznie redukują chlor, substancje organiczne, niektóre pestycydy, poprawiają smak i zapach wody.

Wkłady z serii FCCB przeznaczone są do filtracji zimnej wody.

Wkłady z węgla aktywowanego z łupin orzechów kokosowych, wykorzystują zjawisko adsorpcji, które polega na wiązaniu cząstek zanieczyszczeń na zewnętrznej powierzchni adsorbera (węgla aktywowanego).

Węgiel aktywny jest bardzo dobrym adsorberem, co wynika z faktu, że stosunek powierzchni węgla aktywnego do jego wagi jest bardzo duża (500-2500 m2/gram).

Węgiel aktywowany jest nietoksyczny i wykorzystywany powszechnie w uzdatnianiu wody spożywczej, gospodarczej oraz do celów akwarystycznych.

Wkłady węglowe osiągają pełną sprawność po kilku godzinach od pełnego spenetrowania warstwy węgla przez wodę.

Po zainstalowaniu wkładu w obudowę, należy przepłukać go w celu usunięcia poprodukcyjnego pyłu i drobin.

Wkłady z węglem z łupin orzechów kokosowych cechuje bardzo wysoka zdolność adsorpcji.

est to najlepszy rodzaj złoża węglowego, polecany w uzdatnianiu wody o bardzo dużym zanieczyszczeniu organicznym, utlenialności, poziomie chloru itp.

ProducentAquafilter