Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności ?

Wkład piankowy 20" SLIM 5 mic

Dostępność: W magazynie

Bez podatku 12,00 zł Z podatkiem 14,76 zł

Cechy produktu:


Wysokość 20 cali (około 50 cm)


Średnica 2 1/2 cala (około 6 - 6,5 cm)


Dokładność filtracji do 5 mikronów


Wydajność do 30 litrów / minutę


Żywotność do 20 tys litrów lub 3-6 miesięcy


Spadek ciśnienia 0,2 - 0,4 bar


Wkład piankowy 20" SLIM 5 mic

More Views

Wkład mechaniczny – od 5 mikron (FCPS5-L). Wykonany z włókniny polipropylenowej. Zatrzymuje wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia mechaniczne: piasek, muł, rdzę itp o wielkości do 5 mikronów. Wyjątkowo skuteczny w usuwaniu z wody zawiesin, szlamu i mułu. Przeznaczony do obudów typu SLIM lub LONG, na wkłady o wysokości 20 cali i średnicy 2 1/2 cala.

Obudowy tego typu są często montowane na głównych przyłączach wody w domach jednorodzinnych. Filtracja wody przy pomocy wkładów "SLIM" zapewnia w większości przypadków odpowiednią wydajność z jednocześnie niskimi kosztami eksploatacji. Wkłady polipropylenowe (pianka / włóknina) FCPS są wykonane z czystego włókna polipropylenowego, uformowanego w postaci walca. Włóknina jest odporna na niektóre związki chemiczne - jej główne zastosowanie to filtracja wody ogólnoużytkowej i spożywczej.

Oryginalny produkt firmy Aquafilter. Wysoka jakość wykonania, potwierdzona dopuszczeniem do wody spożywczej (atest PZH).

Właściwości:

Stosowane głównie jako pierwszy etap filtracji wody pitnej oraz ogólnoużytkowej

Zapewniają doskonałą filtrację przy niskim spadku ciśnienia

Odporne na chemikalia

Odporne na rozwój mikroorganizmów

ProducentAquafilter