Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności ?

Wielofunkcyjne złoże AQUA MULTI

Dostępność: W magazynie

Bez podatku 32,00 zł Z podatkiem 39,36 zł

Główne zalety stosowania systemów ze złożem AQUA-MULTI:  • możliwość usuwania z wody pięciu głównych zanieczyszczeń

  • duża skuteczność i wydajność złoża, filtr jest bardziej wydajny niż tradycyjne odżelaziacze, a jego wydajność nie zależy od poziomu pH, obecności zanieczyszczeń organicznych czy siarkowodoru

  • łatwy dobór urządzeń, pod uwagę brana jest skompensowana twardość

  • niskie koszty eksploatacyjne, wyjątkowo niskie zużycie soli podczas regeneracji

  • nowa idea umożliwia znaczące zredukowanie rozmiarów urządzenia


Podana cena w zł / litr. 


Pakowanie - po 25 lub 12 litrów w podwójne worki PE.


Wielofunkcyjne złoże AQUA MULTI

More Views

AQUA MULTI - usuwa twardość, żelazo, mangan, jon amonowy, zanieczyszczenia organiczne (AM - stosowany przy wyższych przekroczeniach poziomu żelaza).

Wielofunkcyjne złoże Aqua Multi jest kompozycją pięciu wysokiej jakości składników o funkcjonalności wymiany jonowej oraz adsorpcji. Jest doskonałym medium do usuwania twardości, żelaza, manganu, jonu amonowego i zanieczyszczeń organicznych w uzdatnianiu wody pitnej w domach i procesach technologicznych.

Aqua Multi zmniejsza poziom zanieczyszczeń organicznych (NOM) do 50%. Złoże to działa efektywnie z wodą z każdego źródła. Usuwa jednocześnie wszystkie formy zanieczyszczenia żelazem (w tym koloidalne). Efektywność złoża jest niezależna od poziomu pH, obecności zanieczyszczeń organicznych i siarkowodoru.

Złoże Aqua Multi  spełnia spełnia wszelkie wymogi higieniczne i posiada atest PZH dopuszczający do uzdatniania wody do spożycia i na potrzeby gospodarcze Nr HK/W/0591/01/2013 - do stosowania Aqua Multi w procesie zmniejszenia nadmiernej twardości oraz usuwaniu nadmiaru żelaza, manganu, amoniaku i związków organicznych z wody.

 

ProducentAqua-Soft