Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności ?

Wielofunkcyjne złoże AQUA MULTI BIO

Dostępność: W magazynie

Bez podatku 38,00 zł Z podatkiem 46,74 zł

Główne zalety stosowania systemów ze złożem AQUA-MULTI:  • możliwość usuwania z wody pięciu głównych zanieczyszczeń

  • duża skuteczność i wydajność złoża, filtr jest bardziej wydajny niż tradycyjne odżelaziacze, a jego wydajność nie zależy od poziomu pH, obecności zanieczyszczeń organicznych czy siarkowodoru

  • łatwy dobór urządzeń, pod uwagę brana jest skompensowana twardość

  • niskie koszty eksploatacyjne, wyjątkowo niskie zużycie soli podczas regeneracji

  • nowa idea umożliwia znaczące zredukowanie rozmiarów urządzenia Podana cena w zł / litr. Pakowanie - po 25 lub 12 litrów w podwójne worki PE.


Podana cena w zł / litr. 


Pakowanie - po 25 lub 12 litrów w podwójne worki PE.


Wielofunkcyjne złoże AQUA MULTI BIO

More Views

AQUA MULTI BIO - usuwa twardość, żelazo (w mniejszym zakresie niż AQUA MULTI), mangan, jon amonowy, zanieczyszczenia organiczne (stosowany przy znacznym przekroczeniu dopuszczalnego poziomu zanieczyszczeń organicznych)

Wielofunkcyjne złoże Aqua Multi jest kompozycją pięciu wysokiej jakości składników o funkcjonalności wymiany jonowej oraz adsorpcji. Jest doskonałym medium do usuwania twardości, żelaza, manganu, jonu amonowego i zanieczyszczeń organicznych w uzdatnianiu wody pitnej w domach i procesach technologicznych.

Aqua Multi Bio zmniejsza poziom zanieczyszczeń organicznych (NOM)  do 80%. Złoże to działa efektywnie z wodą z każdego źródła. Usuwa jednocześnie wszystkie formy zanieczyszczenia żelazem (w tym koloidalne). Efektywność złoża jest niezależna od poziomu pH, obecności zanieczyszczeń organicznych i siarkowodoru.

Złoże Aqua Multi Bio spełnia spełnia wszelkie wymogi higieniczne i posiada atest PZH dopuszczający do uzdatniania wody do spożycia i na potrzeby gospodarcze Nr HK/W/0591/01/2013 - do stosowania Aqua Multi w procesie zmniejszenia nadmiernej twardości oraz usuwaniu nadmiaru żelaza, manganu, amoniaku i związków organicznych z wody.

ProducentAqua-Soft