Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności ?

KOLUMNA WĘGLOWA - AQUA CARBO 70

Dostępność: W magazynie

Bez podatku 2 300,00 zł Z podatkiem 2 829,00 zł
Dane techniczne urządzenia:
Typ urządzenia: Aqua Carbo 70
Przepływ nominalny: 1,3 m3/h
Przepływ maksymalny: 2,3 m3/h
Rodzaj i typ wypełnienia: granulowany węgiel aktywny z łupin orzecha kokosowego ORGANOSORB 10-CO.
Pojemność butli: 105,7 litrów (13x54)
Ilość złoża: 70 litrów
Żywotność złoża: do 3 lat,
Głowica: RX lub opcjonalnie CLACK WS1TC
Sterowanie: automatyczne bezobsługowe, czasowe, elektroniczne
Typ regeneracji: cykl płukań przeciwprądowych i współprądowych
zasilanie: 220-230V 50Hz
Pobór mocy: głowica elektryczna: 3,0 W
Średnica przyłączy: 1?
Temperatura pracy: 2-48 st.C
Maksymalne ciśnienie pracy: 1,8 ? 8,5 bar


KOLUMNA WĘGLOWA - AQUA CARBO 70

More Views

Kolumna węglowa jest urządzeniem o wydajności 1,3 m3/h, która zapewnia znaczną poprawę jakości wody poprzez eliminację chloru, chlorowcopochodnych, metali ciężkich i wielu innych toksycznych i rakotwórczych substancji.

Usunięcie lotnych substancji rozpuszczonych gwarantuje dodatkowo zdecydowane polepszenie walorów smakowych i zapachowych wody.

Urządzenie składa się z butli ciśnieniowej, głowicy sterującej CLACK WS1TC lub opcjonalnie RX która przeprowadza regenerację złoża w określonych odstępach czasowych.

Materiał filtracyjny: najwyższej jakości węgiel aktywny z łupin orzecha kokosowego ORGANOSORB? 10-CO. ORGANOSORB? 10-CO jest granulowanym węglem aktywnym z łupin orzecha kokosowego, specjalnie przygotowanym do usuwania związków organicznych. Jego wysoce rozwinięta powierzchnia, duża objętość mikroporów i wysoka twardość (99%) tworzą go idealnym medium do oczyszczania wody.

Kolumna węglowa przeznaczona jest do poprawy jakości całej ilości wody dopływającej do instalacji. Usuwanie zanieczyszczeń odbywa się poprzez adsorpcję mieszaną (fizyczną i chemiczną). Dzięki zastosowaniu filtrów z węglem aktywnym smak uzdatnionej wody poprawia się, znika też przykry zapach oraz żółte zabarwienie pochodzące od rozpuszczonych związków organicznych.

ProducentAqua-Soft