Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności ?

Filtr odwróconej osmozy 6-cio stopniowy z UV

Dostępność: W magazynie

Bez podatku 650,00 zł Z podatkiem 799,50 zł
Dane techniczne produktu:
Symbol RO6UV
Wymiary 50cm x 15cm x 45cm
Rodzaj przyłącza 1/2"
Ciśnienie pracy 2.8 - 6 bar
Temperatura pracy 2 - 45 °C
Korpus polipropylenowy
Głowica polietylenowa 1/4"
Wężyk polietylenowy 1/4"
Złączki szybkozłączka
Liczba korpusów 3
Stopnie filtracji 6

Wylewka B102C-podwójna

Zbiornik 3,8 gal

Membrana 75 gal

Wkłady WP10-5, WP10-20, WWB10, WWL2, WML2

Oring podwójny

Klucz KLK10

Filtr odwróconej osmozy 6-cio stopniowy z UV

More Views

System SOO75-5M-12PL posiada trzy wkłady do filtracji wody - sedymentacyjne WP10-5 i WP10-20, które oczyszczają wodę z rdzy, piasku i zawiesin oraz węglowy WWB10, który oczyszcza wodę z chloru, substancji organicznych oraz niektórych pestycydów.

Dzięki zastosowaniu membrany osmotycznej, możliwe jest usunięcie do 99% wszelkiego zanieczyszczenia większych od 0.001 ?m oraz niektórych wirusów i bakterii.

6-stopniowy system RO posiada także wkład liniowy WWL2, dzięki któremu poprawie ulega również smak i zapach wody, a także w liniowy wkład mineralizujący WML2, kóry wzbogaca wodę w pierwiastki niezbędne dla organizmu ludzkiego.

System został również wyposażony lampę UV, zastosowanie której jest bardzo skuteczną metodą sterylizacji wody pitnej. Lampa UV eliminuje z wody bakterie i wirusy.

Znajduje zastosowanie w mieszkaniach, domach i obiektach przemysłowych a także w laboratoriach i akwarystyce profesjonalnej. Promieniowanie w paśmie UV-C (~254 nm) emitowane przez lampę stkutecznie uszkadza kod genetyczny mikroorganizmów, uniemożliwiając ich rozwój. Lampę dobiera się na podstawie wyników badania mikrobiologicznego wody. Dopiero po takim badaniu można przystąpić do instalacji systemu. Urządzenie zamknięte jest w obudowie z tworzywa kwasoodpornego. W skład systemu wchodzi: komplet wkładów, przyłącza, klucz, zbiornik do magazynowania wody, wylewka.

ProducentRóżni