Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności ?

Filtr do pralki lub zmywarki z mosiężną wtopką, przyłącze 3/4" GW x 3/4" GZ

Dostępność: W magazynie

Bez podatku 32,43 zł Z podatkiem 39,89 zł

Cechy produktu  • Długość: 14 cm

  • Średnica: 6 cm

  • Średnica gwintu: 3/4 cala

  • Żywotność: do 6 miesięcy


Filtr do pralki lub zmywarki z mosiężną wtopką, przyłącze 3/4" GW x 3/4" GZ

More Views

Filtr pralkowy, zmywarkowy FHPRA zmiękczający jednorazowego użytku. Chroni urządzenia agd przed odkładaniem się kamienia. Filtr zwiększa wydajność detergentów do 30%. montuje się go pomiędzy zaworem a wężem doprowadzającym do pralki. Przyłącze filtra 3/4" GZ* 3/4" GW. Filtr montuje się pomiędzy zaworem a wężem doprowadzającym wodę do pralki, zmywarki.

Złogi kamienia odkładające się na elementach urządzeń AGD (bębny, grzałki itp), powodują niszczenie sprzętu oraz większe użycie energii. Filtr wyposażony jest w specjalne złoże (kryształki polifosfatu), które powoduje że zawarty w wodzie fosforan zostaje zmieniony na fosforan wapnia, dzięki temu tzw "kamień kotłowy" nie osadza się urządzeniach AGD. Polifosfat w porównaniu do jonitu nie obniża twardości wody. Fosforan wapnia nie jest przyswajalny przez organizm ludzki, dlatego też wkładu z polifosfatem nie wolno stosować do uzdatniania filtracji wody pitnej.

Filtr FHPRA przeznaczony jest do filtracji zimnej wody ogólnoużytkowej. Wyposażony jest w filtr końcowy zapobiegający wydostawaniu się cząsteczek złoża na zewnątrz. Przyłącze filtra to 3/4 gwint wewnętrzny z wkładką mosiężna wzmacniany jak na zdjęciach po stronie zaworu, a po stronie węża gwint zewnętrzny.

ProducentAquafilter