Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności ?

29-08-2019 - Ogłoszenia/Przetarg
Zapraszamy do złożenia oferty na przeprowadzenie usługi badawczej w zakresie określenia niezbędnych rozwiązań technicznych dla kontenerowej stacji uzdatniania wody podziemnej, infiltracyjnej i powierzchniowej.

7 - stopniowy system RO z wkładem jonizującym WBL - uzdatnianie wody, złoża filtracyjne - Aqua-Soft

7 - stopniowy system RO z wkładem jonizującym WBL

Dostępność: W magazynie

Bez podatku 480 zł Z podatkiem 590 zł

System SOO75-5MB-12 posiada trzy wkłady do filtracji wody - sendymentacyjne WP10-5 i WP10-20, które oczyszczają wodę z rdzy, piasku i zawiesin oraz węglowy WWB10, który oczyszcza wodę z chloru, substancji organicznych oraz niektórych pestycydów.


Dzięki zastosowaniu membrany osmotycznej, możliwe jest usunięcie do 99% wszelkiego zanieczyszczenia większych od 0,001 um oraz niektórych wirusów i bakterii.


7 - stopniowy system RO z wkładem jonizującym WBL

More Views

7 - stopniowy system RO posiada również wkład liniowy WWL2, dzięki któremu poprawie ulega również smak i zapach wody.

W filtrze RO7 zastosowano następujące etapy filtracji wody:

Etap 1 - (filtracja mechaniczna) – filtr sedymentacyjny piankowy o dokładności filtracji 5 mikronów. Na tym etapie usunięte zostaną zanieczyszczenia takie jak: piasek, muł, rdza, znajdujące się w wodzie wodociągowej o wielkości ziaren do 5 µm.

Etap 2 - (filtracja z zastosowaniem wkładu węglowego) – filtr z węgla aktywowanego. Usuwa z wody od 98% do 99% wolnego chloru, rozpuszczalników chloropochodnych, węglowodorów aromatycznych (poprawia smak i zapach wody), a także do 85% pestycydów pochodzenia chloropochodnego, związków wieloaromatycznych, fenolu, benzenu oraz substancji organicznych.

Etap 3 - (filtracja wstępna mechaniczna) – filtr sedymentacyjny piankowy o dokładności filtracji 20 mikronów. Na tym etapie usunięte zostaną zanieczyszczenia takie jak: piasek, muł, rdza, znajdujące się w wodzie wodociągowej o wielkości ziaren do 20 µm.

Etap 4 - membrana osmotyczna, która zatrzymuje 96% - 99% rozpuszczonych w wodzie zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych, metali ciężkich oraz niektórych bakterii i wirusów nie mniejszych niż 0,001 µm.

Etap 5 – filtr liniowy węglowy, który wypełniony jest węglem z łupin orzechów koksowych. Usuwa substancje lotne nadając wodzie charakterystyczny smak naturalnej wody źródlanej.

Etap 6 - mineralizacja wody z wykorzystaniem liniowego wkładu mineralizującego, który wzbogaca wodę w pierwiastki niezbędne dla organizmu ludzkiego, takie jak: wapń, magnez, potas, sód.

Etap 7 - (jonizacja wody) - wkład jonizujący, regulujący pH płynów fizjologicznych w organizmie, przyczyniający się do usuwania toksyn, ponadto pomaga usuwać wolne rodniki, wpływające na szybsze starzenie się organizmu oraz powstawanie i rozwój chorób nowotworowych.

Zalety wkładu jonizującego:

- działa uspokajająco
- stymuluje sen
- łagodzi ból
- poprawia apetyt
- działa antybakteryjnie
- poprawia walory smakowe wody

Wkłady w filtrze należy wymieniać w naprzemiennych cyklach:

• Po pół roku: komplet wkładów wstępnych.

• Po roku: pełen komplet wkładów.

• Membrana osmotyczna kwalifikuje się do wymiany po około 3–4 latach pracy. Zalecamy wymianę co trzy lata.

• Zbiornik magazynujący wodę należy dezynfekować co roku.

W skład systemu wchodzi:

  • komplet wkładów,
  • przyłącza,
  • klucz,
  • zbiornik do magazynowania wody,
  • wylewka. 

 

 

ProducentAqua-Soft