Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności ?

29-08-2019 - Ogłoszenia/Przetarg
Zapraszamy do złożenia oferty na przeprowadzenie usługi badawczej w zakresie określenia niezbędnych rozwiązań technicznych dla kontenerowej stacji uzdatniania wody podziemnej, infiltracyjnej i powierzchniowej.

6-stopniowy System RO - uzdatnianie wody, złoża filtracyjne - Aqua-Soft

Filtr odwróconej osmozy 6-cio stopniowy

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 615 zł

Cena Promocyjna Bez podatku 380 zł Z podatkiem 467 zł

Dane techniczne produktu:
Symbol RO6
Wymiary 40cm x 14cm x 39cm
Rodzaj przyłącza 1/2" opcjonalnie przyłącza 3/8" i 3/4".
Ciśnienie pracy 2.8 - 6 bar
Temperatura pracy 2 - 45 °C
Korpus polipropylenowy
Głowica polietylenowa 1/4"
Wężyk polietylenowy 1/4"
Złączki szybkozłączka
Liczba korpusów 3
Stopnie filtracji 6
Wylewka B102C
Zbiornik 3,8 gal
Membrana 75 gal
Wkłady PS5, PS20, BL, WWL2, WML2
Oring podwójny
Klucz KLK10

Filtr odwróconej osmozy 6-cio stopniowy

More Views

Kompletny system uzdatniający wodę metodą odwróconej osmozy RO6. Filtr zapewnia czystą wodę, bez osadzania się zawiesin i kamienia, bez brunatnych i białych zacieków - wodę idealną do przygotowania kawy, herbaty.

System RO6 posiada trzy wkłady do filtracji wody - sedymentacyjne  wykonane z włókniny polipropylenowej PS5 i PS20, które oczyszczają wodę z rdzy, piasku i zawiesin oraz węglowy BL, który oczyszcza wodę z chloru, substancji organicznych oraz niektórych pestycydów.

Dzięki zastosowaniu membrany osmotycznej, możliwe jest usunięcie 96-99% wszelkiego zanieczyszczenia większych od 0.001 µm oraz niektórych wirusów i bakterii. 6-stopniowy system RO posiada również wkład liniowy WWL2, dzięki któremu poprawie ulega również smak i zapach wody, a także w liniowy wkład mineralizujący WML2, kóry wzbogaca wodę w pierwiastki niezbędne dla organizmu ludzkiego.

W skład systemu wchodzi: 

• Podwójna wylewka z głowicami ceramicznymi. Wylewka umożliwia pobieranie wody uzdatnionej bez mineralizacji i z mineralizacją.

• Zbiornik ciśnieniowy o pojemności brutto 12–19 litrów, wraz z zaworem odcinającym wodę. Z uwagi na fakt, że w zbiorniku znajduje się poduszka powietrzna, służąca do wyciskania wody w kierunku wylewki, pojemność netto zbiornika wynosi około 8–12 litrów wody.

• Fabryczny zestaw wkładów i membrana (75 GPD).

• Przyłącze do odpływu brudnej wody do kanalizacji. Przyłącze montowane jest typowo na syfonie pod zlewozmywakiem. System w trakcie pracy automatycznie odrzuca część wody, wraz z którą do kanalizacji odrzucane są zanieczyszczenia usunięte przez membranę.

• Przyłącze do podłączenia zasilania filtra wodą z instalacji. Średnica przyłącza wynosi 1/2" (na życzenie możemy zmienić wymienione przyłącze na 3/8" lub parę 3/4", umożliwiającą podłączenie filtra do baterii ściennej – proszę takie życzenie umieścić w uwagach do zamówienia).

• Zawór kulowy pozwalający na zamknięcie dopływu wody do filtra podczas prac serwisowych (np. podczas wymiany wkładów).

• Drobne akcesoria (taśma teflonowa, klucz do obudów korpusów i inne).

• Instrukcja montażu i eksploatacji.

Opcjonalnie filtr można doposażyć w:

• dodatkowe odejście na trójniku do lodówki z kostkarką

• pompę elektryczną zwiększającą ciśnienie wody na membranie osmotycznej - zalecane w przypadku, gdy ciśnienie w instalacji wodnej jest mniejsze niż 2,8 bar

Wszystkie zasady korzystania oraz szczegółowa instrukcja montażu znajdują się w dołączonym do urządzenia podręczniku użytkownika.

Wkłady w filtrze należy wymieniać w naprzemiennych cyklach:

• Po pół roku: komplet wkładów wstępnych.

• Po roku: pełen komplet wkładów.

• Membrana osmotyczna kwalifikuje się do wymiany po około 3–4 latach pracy.

Zalecamy wymianę co trzy lata.

• Zbiornik magazynujący wodę należy dezynfekować co roku lub też (co zalecamy)

Zalecamy robienie przeglądu i wymianę filtrów co 6 miesięcy, aby utrzymać odpowiednią jakość wody.

ProducentRóżni